Ковельчани Станіслав Самолюк та Дмитро Герез завоювали “бронзу” на чемпіонаті світу з академічного веслування

date_range
Понеділок, 26 Вересня 2022

У чеському місті Рачіце проходив чемпіонат світу з академічного веслування. У ньому взяли участь понад 900 веслувальників у 29 класах човнів. За збірну України виступали ковельчани — Станіслав Самолюк та Дмитро Герез.

Колишні вихованці тренера Валерія Дружиновича на світовій першості здобули бронзові нагороди у парних заїздах.

Станіслав долав дистанцію зі своєю дівчиною Дар’єю Котик (PR3 Mix2X), Дмитро разом з волинянином Андрієм Сивих ( PR3 M2-).

Вітаємо ковельчан з черговим успіхом і зичимо нових удач на водних доріжках світу.

Ковель рада

Актуальні новини Ковеля у Instagram, підписуйтесь аби бути в курсі подій

Бажаєте запропонувати або знайти необхідний товар чи послугу? Долучайтесь до Viber-спільноти Ринок Ковеля Онлайн - тільки актуальні пропозиції міста в одному чаті!

Читати також:

Ковельчани зібрали допомогу жителям Херсонщини

Через ракетний обстріл Ковеля, енергосистеми України ми знаємо, як це жити без світла, тепла, води кілька днів

Майже мільйон переглядів зібрав юний ковельчанин, який заспівав в укритті

Нещодавно на сторінці Ковельської міської ради у Фейсбук ми розмістили коротеньке відео

Ковельчанка Діана Рисьова продовжує завойовувати нагороди на Всеукраїнських змаганнях з вільної боротьби

У Києві відбувся чемпіонат України з вільної жіночої боротьби серед юнаків та дівчат віком до 18 років