Ковельчанин Тимур Романюк – бронзовий призер чемпіонату України з вільної боротьби

date_range
Вівторок, 04 Грудня 2018

З 29 листопада по 2 грудня в м.Бровари відбувся Кубок України з вільної боротьби серед жінок та чемпіонат України серед чоловіків.

Успішно на змаганнях виступив вихованець ДЮСШ управління освіти Тимур Романюк. У категорії 79 кг, здолавши трьох суперників за вихід у фінал, хлопець поступився досвідченому борцю зі Львова, який став чемпіоном. У боротьбі за бронзову нагороду Тимур переміг спортсмена з Сум. Ковельчанин вкотре підтвердив звання майстра спорту України.

Вдалими були ці змагання і для наших дівчат. У категорії 57 кг Тетяна Савенюк посіла четверте місце, а Анастасія Падошик (50 кг) – п’яте.

Команду до змагань готували тренери Олег Стус та Анатолій Милехин.

Актуальні новини Ковеля у Instagram, підписуйтесь аби бути в курсі подій

Бажаєте запропонувати або знайти необхідний товар чи послугу? Долучайтесь до Viber-спільноти Ринок Ковеля Онлайн - тільки актуальні пропозиції міста в одному чаті!

Читати також:

Способи використання звичайного господарського мила

Господарське мило являє собою зварену особливим чином суміш натрієвих солей з жирними кислотами із натуральних рослинних і тваринних жирів