Вихованці КДЮСШ ім. Є. Кондратовича — переможці та призери чемпіонату Волинської області з плавання серед молоді та юніорів

date_range
Вівторок, 07 Лютого 2023

Минулого тижня в Луцьку проходив відкритий чемпіонат Волинської області з плавання серед молоді та юніорів.

У змаганнях взяли участь спортсмени КЗ КДЮСШ ім. Є. Кондратовича.

Вихованець школи Ілля Ляшук здобув чемпіонство на дистанції 50 м, 100 м стилем батерфляй та 50 м вільним стилем, а також виборов 2 місце на дистанції 100 м вільним стилем.

Бронзовими призерами змагань стали — Наталія Падалюк (50-100-200 м стиль брас), Євгенія Сарапіна (50-100-200 м стиль на спині), Софія Єрмолаєва (50 м вільний стиль), Олександр Басалка (100-200 м стиль брас), Владислав Мацюк (100 м вільний стиль).

В естафеті 4х100 метрів вільним стилем серед юніорів команда ковельчан посіла 3 місце (четвірку склали — Віталій Мороз, Святослав Гузь, Давид Турик та Владислав Пархомук).

У складі збірної Волині на чемпіонаті України серед молоді та юніорів виступатимуть ковельські спортсмени – Ілля Ляшук, Наталія Падалюк та Владислав Пархомук. Змагання відбудуться 21-25 лютого в Броварах.

До чемпіонату спортсменів готували тренери: Дмитро Ляшук, Володимир Савлук.

Сергій Медведюк,

заступник директора з навчально – тренувальної роботи

КЗ КДЮСШ ім.Є. Кондратовича

Актуальні новини Ковеля у Instagram, підписуйтесь аби бути в курсі подій

Бажаєте запропонувати або знайти необхідний товар чи послугу? Долучайтесь до Viber-спільноти Ринок Ковеля Онлайн - тільки актуальні пропозиції міста в одному чаті!

Читати також:

Способи використання звичайного господарського мила

Господарське мило являє собою зварену особливим чином суміш натрієвих солей з жирними кислотами із натуральних рослинних і тваринних жирів